Znajomosc topografii miasta

Kiedy zaczynamy pracę z enova system, zazwyczaj jesteśmy obecnie o nim jedne reklamy oraz wyrobione zdanie. Jednak gdy to bywa z jakimś nowym doświadczeniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się trafić do celu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Wpadamy w coraz nowe pułapki i włączamy się w niewielkie i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i zaczynamy rozpoznawać zagrożenia, przebywamy na moment świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub nowego przewodnictwa. Zbieramy myśl oraz krok po kroku, staramy się przynosić ją w bycie. Bardzo drogi etap. Przenosimy się utartymi ścieżkami, zgodnie z określonymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle zdobywamy kolejną informację oraz z okresu do czasu następuje próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dokładnie w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie też też błędy, nabieramy poznania oraz wypuszczamy na nowy etap. Przez ciągłe powtarzanie wpadamy w rutynę i wykorzystujemy nieświadomej umiejętności. Wszystko w niniejszym okresie idzie gdy po maśle. Nasza nauka jest jeszcze większa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że oraz spokojną radą możemy służyć maluczkim. Taka pewność w nas jest. A są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga również nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Umiejętności w pięknej postaci. Sztuce i pewności absolutnej. Tak przebiegają wszystkie procesy poznawcze niepowiązane z naszymi predyspozycjami. Procesy, jakich nie łączy się z żadną dziedziną.

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/oprogramowanie-dla-biznesu/

Poznawanie struktur systemu Tak więcej się dzieje z planem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ciekawe natomiast te zwykłe też. A kiedy od wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest faktycznie to, że możemy polegać na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu zaliczana jest nadal nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich pojęć jak "rewolucja". Cokolwiek posiadają na nauk, dowiemy się, biorąc system w mienie i poznając go, aż do uzyskania mistrzostwa.