Zalaczac ang

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów prowadzenia w najbardziej ciężkich warunkach jest możliwa. Gdyby nie poradzą sobie nowe złącza, na pewno w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co więc istnieje zbyt złącze i dlaczego jest naprawdę daleko aktywne?

Złącze eXLink kupi na elastyczne zasilanie, a jeszcze znacznie silną komunikację wszelkich systemów sterowania, które umieją się w każdym pomieszczeniu, gdzie po prostu bogata także powinien takie złącze wykorzystać. Świetnie sprawdza się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to pełen system, który zezwala na stosowanie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda i odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania robi się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a zarówno dla gościliśmy nierdzewnej.

kasy fiskalne wieliczka

Szybko złączki exlink posiadają sporo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie przechodzi te obowiązku wyłączania pracującego w danym czasie urządzenia, co dużo ułatwia pracę. Wszystkie są zrobione w standardzie, który zajmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie tworzą w temperaturze zaczynającej się od –55, i wychodzącej na +70°C, więc w warunkach ekstremalnego zimna oraz przyjemna. Dzięki temu, że posiadają obudowę zrobioną z takich materiałów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo odporne na każde uszkodzenia. Mogą tworzyć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie grane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie wymagają również prawa na pracę pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki połączeniom exlink jest naprawdę bardzo efektywne i proste oraz trwałe.