W programie comarch erp optima funkcjonuja nastepujace konta

https://www.grupa-wolff.eu/elektrotechnika/liniowe-oprawy-oswietleniowe-ex-atex/

Comarch ERP Optima to uniwersalna aplikacja, pozwalająca każdej firmie na wykonywanie pełnej księgowości, a dzięki licznym aktualizacjom jest pełny okres przystosowana do najnowszych przepisów.
W oprogramowaniu wybiera się Księga Podatkowa, zawierająca Księgę Zysków i Rozchodów, umożliwiająca inwentaryzację (spis z natury), rozliczenie ewidencji przebiegu pojazdu, a i sporządzenie deklaracji i e-deklaracji.

Ponadto Comarch księgowość to zarówno Księga Handlowa. Moduł ten płaci za takie funkcji jak stworzenie wielopoziomowego planu kont, planowanie okresu obrachunkowego, obliczanie PIT-36, PIT-36L, CIT-8, generowanie automatycznych różnic kursowych i kompensat podczas rozliczeń czy tworzenie zdjęć na zasadzie stosowanych przez klienta parametrów.
Pomyślano także o ewidencji środków trwałych. Odpowiedni moduł zapewnia takie operacje jak naliczanie odpisów amortyzacyjnych dla środków stałych oraz zalety niematerialnych, stosowanie trzech innych metod amortyzacji (liniowa, jednorazowa lub degresywna). Uważają się tu również liczne funkcje dotyczące automatycznego ewidencjonowania wyposażenia, a też możliwość przypisywania osób dorosłych za jedne jego składniki.
Oprogramowanie Comarch księgowość to doskonałe rozwiązanie dla jakiejś firmy, jaka nie chce zatrudniać osobnej księgowości. Aplikacja istnieje w sumie zautomatyzowana, więc wystarczy tylko wpisać do niej informacje, aby każdymi wyliczeniami zainteresowało się oprogramowanie. Zapewnia wówczas nie tylko wygodę, ale i oszczędność kosztów.
ERP Optima można przetestować dzięki wersji demonstracyjnej. Istnieją dwie recepty na zdobycie w jej stanowienie. Pierwsza – zamówienie oprogramowania na płycie CD. Druga – pobranie pliku instalacyjnego z internetu. W obu przypadkach należy udać się na ścianę producenta i wykonać zyskujący na niej formularz. Które dysponuje ograniczenia w kontaktu do szerokiej wersji? Poza ograniczeniem czasowym – żadnych. Można stosować z Comarch księgowość bez jakichkolwiek braków funkcjonalności przez okres aż sześćdziesięciu dni. Istnieje wówczas stan odpowiedni do sprawdzenia w praktyce wszystkich jej prac. Tylko po ostatnim sezonie można zadecydować, czy nabędzie się licencję na dalsze używanie, bądź i zrezygnuje. Istnieje zatem poważne rozwiązanie, idące na bezpłatne sprawdzenie, czy warto wydać pieniądze.