Przygotowania do slubu slownik ang

Planowanie ślubu Dla każdego mężczyznę dzień ślubu stanowi dużym przeżyciem. Dodatkowo nie chce to od tego czy ślub liczymy z intelektu albo jest zatem swoje największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I zostało się. Mój wieloletni narzeczony w tyle mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego niecodziennego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to liczby sprawie o jakich pomyśleliśmy. Nie zakładaliśmy jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeśli szuka o suknię kobietę wtedy ją po prostu zamówiłam. Od dawna wiedziałam którą chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w składach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły pan nie przeszkadzał w ogóle. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, ponieważ w nim jak twierdził, świetnie się czuł. Dodatki też poszły w błyskawicznym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W kontrakcie spośród ostatnim obrączki ślubne też pragnęły być zatrzymane w obecnym systemu. Wymyśliliśmy, iż pamięta zatem stanowić powiązanie białego oraz czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą zdecydowane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na etap narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To że nowa tendencja także lekarstwo na przyzwyczajenie palców do innej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie zatem będzie jak nowy pierścionek, to dla mojego przyjaciela to święta nowość. Wszak który facet chce nosić coś na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie podejście i dobrze chodziliśmy w współczesnych obrączkach. Mój inny mąż pracowałeś i stukał tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i dokładnie o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że nosił ją z dumą. I reklamował się wszystkim kumplom. Istniały jeszcze dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub zaś ich o tym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i że było ją przekonać, że to dotąd nie są te dobre obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował oraz ona w współczesnym wariactwie uczestniczyć nie będzie. Ale obiecała, iż na głęboki ślub przyjdzie. W celu odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były znakomite. Właśnie takie jakie zamówiliśmy. Obecnie nie mogliśmy się doczekać by je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w rezultacie nadszedł ten popularny dzień. Pogoda była idealna, słońce świeciło, co prawdopodobnie jest zdrowym zwiastunem na przyszłość. Nie przyjmuję żadnych przesądów, przecież ten bardzo mi się spodobał. Kościół był doskonale, gustownie przystrojony co stanowiło zasługą mojej matki i siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w obrębie te najistotniejsze słowa: Tak. Byliśmy już partnerem i żoną. Byliśmy ogromnie dobrzy. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i imprezom nie było tyłu. Wszyscy cieszyli się do białego rana. Zatem istniał naprawdę piękny dzień.