Przedluzanie wlosow cena poznan

Przedłużanie włosów jest jeszcze częstszą metodą wśród osób, by ich włosy zyskały piękny, duży i gęsty wygląd. Ten zabieg jest zabiegiem bezinwazyjnym przedłużenia nawet do 60 cm długości. Istnieje wiele dróg tego braku, w relacje od preferencji klientki, stanu włosów, czasu jaki chcemy, aby doczep się trzymał włosów, bo każda z metod daje inne rezultaty.
Jedną z najstarszych szkół jest forma keratynowa. Polega ona na zgrzewaniu keratyną pasm włosów naturalnych ze sztucznymi. Zamknięta w łusce keratyna zawierająca właściwości regenerujące jest podawana na włosy suche, zniszczone oraz kruche. Przy dobrej pielęgnacji płaci się trzy, cztery, a nawet pięć miesięcy.
Najbardziej znaną metodą przedłużania włosów jest recepta na mikroringi. Polega ona na budowaniu pasemek włosów poprzez zaciskanie na nich niskich obrączek. Stanowi ostatnie metoda dla osób, które nie mają ochocie do alergii, gdyż obrączki spowodowane są z metalu. Mikroringi budowane są na dwa rodzaje: z silikonem i bez silikonu. Ważną korzyścią tej strategii jest zabieg oddziaływania wysokiej temperatury na włosy. Dość były sposób przedłużenia sobie włosów, gdyż efekt broni się z trzech do czterech miesięcy, a po ściągnięciu pasemka mogą stanowić dodatkowo wykorzystane, jednak przydatna jest to zmiana obrączek na inne.
Nową metodą jest forma na ultradźwięki, która liczy na budowaniu pasm naturalnych z pasmami sztucznymi bez użycia ciepła, a za pomocą fal energetycznych. Oddaje się ją do włosów starych i tanich. Czas noszenia jest nawet sześć miesięcy, a skutek jest doskonale niewidoczny. Wadami tejże technologie jest jasna wartość i większy i łatwo niszczący włosy proces ściągania pasm.
Paniom, które roszczą sobie przedłużyć włosy jednorazowo, na indywidualne okazje wykorzystywana jest metoda clip on/off, jaka jest i najprostszą, ale również najmniej trwałą i osłabiającą włosy metodą przedłużania. Liczy na wpięciu, we wcześniej przygotowane do tego włosy, maleńkimi spineczkami włosów wszytych w taśmę. Wartością jest niska cena zabiegu, piękny efekt na rozpuszczonych włosach oraz duża jednorazowa zmiana swojego wyglądzie.