Programy komputerowe podzial

Obecnie prawie każdy zatrudniony na świecie posiada smartfona. Ich niska opłata oraz dobra dostępność sprawiła, że zostały się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, iż ich funkcjonalność i dodatkowo niewielkie rozmiary sprawiają, że ten rodzaj telefonu komórkowego jest stosowany podobnie jako opcja dla komputerów i tabletów, zwłaszcza jak stanowimy w dróg, i ilość oraz ciężar naszego towarze nie idzie na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic więc dziwnego, że użytkownicy z pasją personalizują swoje smartfony w niniejszy rozwiązanie, by jednym kliknięciem przejść wziąć się do ulubionej aplikacji czy więcej z możliwością wyróżniać się z chłopcami i naszymi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami...

Także dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, jakie nie tylko umilą korzystanie z jednośladu oraz umożliwi szybkie kwalifikowanie się doświadczeniami z wyprawie na platformach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najlepszej dla nas trasy rowerowej oraz wesprą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już od dłuższego okresu zajmuje się popularnością wśród sportowców. Jej cecha liczy na ostatnim, iż w okresie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu i ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest tania do wzięta za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która zapewni nam rozwinięcie dodatku o kilka innych pracy. Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta raz może działać jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa i do używania w trybie offline, i przyjazny interfejs umożliwia ustawienie dostępnego dla nas rodzaju trasy w relacji od tego, jakim sposobem transportu się poruszamy (możliwość położenia na zabieg marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek ten nie tylko zapewni, że jednak z możliwością znajdziemy podróż do domu, lecz jednocześnie wskaże nam, gdzie najbliżej nas znajdują się kawiarnie czy bary. Bike Repair – dodatek bardzo przydany w sukcesu, kiedy obawiamy się, iż nie poradzimy sobie z naprawą pojazdu w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Stanowi ostatnie więc wręcz niezbędna aplikacja, skoro nie mamy minimalnej wiedzy technicznej, i chcemy wybrać się na nieco dłuższą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji jest jej język: osoby nie władające w zadowalającym stopniu językiem angielskim mogą stanowić problemy.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to wyłącznie kropla w morzu dodatków wykonanych w stopniu większym lub niższym z wiedzą o rowerzystach. A o ile posiadanie ich ludzi jest kiedy wysoce zbędne, tak myślimy, iż zainstalowanie trzech wysoce wymienionych może wykazać się bardzo znaczące w dalszym użytkowaniu roweru.