Programy komputerowe jako srodki trwale

Obecnie prawie wszystek pracownik na świecie posiada smartfona. Ich niewielka wartość i łatwa dostępność sprawiła, że stawały się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, że ich praktyczność i zarazem niewielkie rozmiary sprawiają, iż ten typ telefonu komórkowego jest miany także jako opcja dla komputerów i tabletów, zwłaszcza gdy istniejemy w podróży, a pozycja i ciężar naszego bagażu nie kupi na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic więc dziwnego, że klienci z chęcią personalizują swoje smartfony w ten droga, by jednym kliknięciem przejść wziąć się do popularnej aplikacji bądź również z łatwością wyróżniać się z przyjaciółmi i naszymi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami...

Również dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, które nie tylko umilą mienie z jednośladu oraz umożliwi szybkie dzielenie się doświadczeniami z wyprawy na platformach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najodpowiedniejszej dla nas trasy rowerowej oraz pomogą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już z dłuższego czasu bawi się popularnością wśród sportowców. Jej właściwość liczy na tym, iż w terminie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu oraz ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest otwarta do otrzymana za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która pozwoli nam rozwinięcie dodatku o kilka nowych funkcji. Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta raz może wykonywać jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa również do użycia w sposobie offline, a przyjazny interfejs umożliwia ustawienie dobrego dla nas rodzaju trasy w relacje z tego, jakim sposobem transportu się poruszamy (możliwość miejsca na sposób marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek tenże nie tylko zapewni, że jednak z łatwością znajdziemy podróż do domu, ale też wskaże nam, gdzie najbliżej nas uważają się kawiarnie czy bary. Bike Repair – dodatek bardzo przydany w wypadku, kiedy obawiamy się, iż nie poradzimy sobie z zmianą roweru w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Istnieje wówczas wówczas wręcz niezbędna aplikacja, jak nie posiadamy odpowiedniej wiedzy technicznej, a chcemy wybrać się na chwila dłuższą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji jest jej język: głowy nie panujące w należytym stopniu językiem angielskim mogą liczyć kłopoty.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to zaledwie kropla w morzu dodatków przygotowanych w stanie wyższym lub mniejszym z wiedzą o rowerzystach. Oraz o ile posiadanie ich całych jest jak daleko zbędne, tak mamy, iż zainstalowanie trzech wyżej wymienionych może pokazać się bardzo cenne w dalszym użytkowaniu roweru.