Program ksiegowy trawers

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, funkcjonujące w tle Windows, są niezwykle skuteczne natomiast ich obsługa intuicyjna. Jest natomiast zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli toczyć się tabulatorem. Są oraz firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w ostatnie komputery. Dla nich tak stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie nowatorskie rozwiązania oraz szansy w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w duzi funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i ciężkiej. Kupi na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, dodatkowo w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest możliwa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można skorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym punktem projektu jest moduł Płace. Dostarcza on ofertę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i planowania zarobków. Ważna w nim zauważać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten pozwoli te na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla całych użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do nowych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Potrafi więc istnieć ogromnie popularna propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może zobowiązywać się z 40% rabatem, a najnowsza możliwość aplikacji została zaprojektowana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia i chciane nowości w przepisach, które z nowych powodów mogą po prostu nie przybyć do grupie klasycznej.