Program komputerowy mowik

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on przewidziany w celu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest polecany przez ponad osiem tysięcy własnych firm!

Enova odpowiada na wiele potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwala na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu można doświadczyć z popularnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz idzie na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to pozycja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i dostarczanie zadań. Operatorzy są przydzielani z okresu aplikacji. Stan realizacji działania że istnieć w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w akcji oraz odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest dostarczany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona jakością klienta wraz z łatwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy mających z dopłacie lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest przyjmowana w strukturze opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych modułów systemu. Ciekawe wyjście dla maluchach oraz średnich firm. 3. Dzierżawa planu i infrastruktury - całość usługi jest kontynuowana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest zdecydowany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest wykonany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została włożona w 2002 roku oraz dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy oraz kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest podawanie oprogramowania, które powoduje, że Partnerzy a Klienci otrzymują najwyższą wydajność w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Spółka jest zaangażowana społecznie i umożliwia takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".