Program komputerowy dla sklepu odziezowego

PC Market firmy Insoft to niezwykle podatny program, zarówno dla młodszego biznesu kiedy oraz dla supermarketu – i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł istotny jest w obrębie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W liczbę rozwoju firmy można rozwijać ją o inne moduły. PC Market jest przyjaznym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie wybierany jest poprzez polskich klientów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market?
W wszystkim kryzysie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ci toż wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi klienci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca daje Ci najmniejsze ceny. Przeważnie będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile jest Ci również wpłacić pieniędzy. W jakiejś chwili program opisze jaką sumę pieniędzy trzymasz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić więcej czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a często wtedy, gdy weźmiesz z usług kolektorów informacji. Sam i łatwo wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować nalepkę towarową dla naszego sklepu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla różnych produktów. Dzięki zgodności z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na produkty, to myśl zaledwie kilku sekund.

Na krajowym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze pomysły to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Samym z najpopularniejszych jest program PC-Market.

Stworzony jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Stosuje go teraz ponad trzy tysiące placówek handlowych. Czysty i bezproblemowy w obsłudze, w intuicyjny rozwiązanie pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na określoną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego układu zadecydowało kilka czynników. Przede każdym jest oczywisty, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością otwartych na placu urządzeń fiskalnych, a i wszelkiego typu sprzętem, jaki ważna sprawdzić w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.