Plan finansowy 2013

Comarch ERP Optima toż znacznie częsty w Polsce program napisany dla delikatniejszych również dłuższych korporacji z każdej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest chętnie wybieranym programem wśród biur rachunkowych, a ponadto doradców podatkowych.

Program Comarch ERP Optima wykorzystuje już ponad 60 000 przedsiębiorstw, z różnych branży i kwartałów rynku, takich jak: handel oraz pomoce, transport, budownictwo, rolnictwo, administracja publiczna, zakłady budżetowe, branża medyczna, instytucje kulturalne oraz kancelarie prawne. Program optima opinie jest jedynie pozytywne, a oto kilka spośród nich.

Cosmo Group Sp Z o.o. firma, która stanowi właścicielem firmy NeoNail jest kierującą międzynarodową spółką z dziedziny stylizacji i pielęgnacji paznokci. Z początku jej występowania są blisko konsumentów, proponując im ulubione i nowoczesne produkty. Korzystając w bliskiej branży program Comarch Optima twierdzą, że wszystkie transakcje umieszczają się przebiegać sprawniej.

Printemps jest doskonale znaną siecią dużych sklepów, które cieszą się dystrybucją produktów wiodących firm ze świata mody, towarów luksusowych i najłatwiejszych kosmetyków. W dobie nieustanego wzrostu, biznesy w Caen, Tours i Breście zostawiły w rękach firmy Comarch zadanie przebudowy naszego systemu informatycznego. Oprogramowanie Comarch ERP Altum najlepiej zapisuje się w sprawy i czekania firmy Printemps dodatkowo będzie zwykle przy niej w kolejnych krokach rozwoju.

Oferta firmy Kontri.pl to silny asortyment bielizny, jak również odzieży i owoców pończoszniczych. Dzięki zastosowaniu platformy Comarch ERP Altum połowa zamówień przez internet podawanych jest w styl automatyczny, a jednymi osobami, które biorą wkład w praktyki polecenia są pracownicy magazynu fizycznie przygotowujący paczkę do nadania.

Imperial to wartość z Włoch oferująca odzież dla dziewczyn i ludzi. Wraz z bardzo silnym rozwojem sieci, firma rozpoczęła szukania systemu, który usprawni zarządzanie siecią sklepów. Wystawili na pomysł Comarch Optima.