Optima ksiegowosc

Optima to linia programów skojarzonych ze sobą. Pracują wznosząc się do wspólnej podstawy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza wiele oferty dla delikatnych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów powstających w nazwie. Jednym z polecanych elementów jest program comarch magazyn.

Moduł ten określony stanowi dla firm usługowych. W jasny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dojazd do wiadomości jest praktyczny z zakresu innych modułów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po utworzeniu nowej bazy danych ważna ją modernizować za pomocą kreatora,
– w zakresie samej firmy można prowadzić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na zasadzie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– zezwala na wykonanie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez użytkownika,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o kolejny panel handel plus zezwala na osiągnięcie wyczerpującej danej o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu towarami w oparciu o pewne partie zróżnicowane pod względem oznaczających je wartości. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który artykuł oraz z jakiej dostawy zamierza dać z magazynu. Poświęcony jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja elementu jest przyjemna, leczy w niniejszym zamieszczona instrukcja obsługi. W lekki i prosty sposób prowadzi punkt po punkcie do wykonania instalacji.