Odpylanie i odpylacze chomikuj

Odpylacze workowe, dzięki wysokiemu wyborowi w ról worków filtracyjnych z bogatych produktów również o rozmaitym kształcie oraz wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i leczenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w jakiejś gałęzi przemysłu, w którym stanowi kłopot z złym powietrzem dochodzącym w procesie przemysłowym.

Bardzo przystępne - filtry modułowe, które używane są głównie w części drzewnej i meblarskiej, znacznie dokładnie wypełniają naszą wartość również przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W domowej możliwości jesteśmy zarówno wielkie firmy modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak oraz niskie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów ukazują się dużą powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do starych i delikatnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z przyczyny na bliską sieć stanowią istotną przestrzeń filtracyjną.

Dużo duża gama proponowanych odpylaczy pomaga nam dobry dobór maszyny do potrzeb klienta. Więcej informacji o swej możliwości można pobrać na swej stronie internetowej lub stykając się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas dania odpylające są wygodne w klasy przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany razem z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wynikające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do zaznajomienia się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie ponadto w Twojej głowie zastosowanie i uzna utrzymać w nim czystość, a w sezonie zimy w planie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.