Obowiazek pracy w swieta

W bliskiej ofercie dostają się jedynie oryginalne i zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z informacją atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w ciągu pracy, ochrona sztuki oraz ergonomia obsługi są tutaj na doskonałym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki użyciu doskonałej klasy składników, technicznie ulepszają formę i stały postęp w rozmiarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W naszym dużym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale także specjalistyczne również bardzo pozytywne maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zachowaniu agregatów ssących o intensywności od 3 do 300 kW, z systemem filtracji o każdym rozmiarze i całymi pracownikami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i przyciągają je w innych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie aspekty są dobrane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są umieszczane na przyczepach lub samochodach ciężarowych także są optymalnym urządzeniem do uprawiania czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te wykorzystywane są przy zasysaniu znaczniejszych kwocie suchego materiału z dużych przestrzenie. Zostały przygotowane według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Wykorzystujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i budynków we każdych gałęziach przemysłu. Projektujemy i piszemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.