Maszynka do szatkowania warzyw

Surówki z kapusty są dużo opłacalnym dodatkiem do całych dań obiadowych – zawierają mnóstwo dobroczynnych bakterii i witamin, które są pomocą dla swego organizmu w rywalizacji z wirusami i wadami. Zatem o je jeść jak powszechnie, wzbogacone innymi warzywami.

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/program-do-obslugi-magazynu/

Spośród potraw z dodatkiem szatkowanej kapusty najpopularniejszymi są bigos, czy pierogi z kapustą, tudzież krokiety. Jeśli gotujemy powyższe dania okazjonalnie, dla małej rodziny, do poszatkowania kapusty że nam posłużyć ostry nóż, ewentualnie tarka do jarzyn. Ale jeśli kroimy kapustę na skalę przemysłową, na wzór w biurze produkującym surówki na podstawie kapusty, czy nowe wyroby garmażeryjne, potrzebujemy urządzeń, które bardzo usprawnią prace naszego biura, oraz sprawią, iż będziemy w okresie szybciej przetworzyć kapustę. Dobra szatkownica do kapusty to urządzenie elektryczne, z ogromnym i odpowiednim wlotem na wszelkie główki kapusty lub ich fragmenty. Szatkownica musi być wyposażona w prawdziwe, dobrze zamocowane ostrza, oraz żyć zabezpieczona przed rozpryskiwaniem się resztek kapusty na końce.
Szatkownice do kapusty możemy zakupić w specjalnych sklepach z zaopatrzeniem dla garmażerii również z punktami gospodarstwa domowego. W szatkowaniu kapusty na kilka mniejszą stopę zapewne żyć dobra manualna szatkownica – łączy się ją na długim naczyniu na rozdrobnioną kapustę, a wtedy przesuwa kapustę po ostrzach tarki. Zaleta takiego wyjścia jest niewątpliwie konieczność wykorzystywania siły fizycznej do ostatniej prac, stąd te przy znaczniejszych kwotach kapusty do rozdrobnienia lepiej zainwestować w elektryczną szatkownicę.
Kapusta jest warzywem niedrogim, smacznym oraz niezwykle wartościowym, oraz do tego widocznym we każdych sklepach przez pełny rok. Dlatego powinniśmy pomyśleć o zakupie szatkownicy elektrycznej nawet do niewielkiego gospodarstwa domowego, ponieważ dzięki niej mocno i sprawnie będzie nam przygotować potrawy dotychczas uważane przez nas za zbyt czasochłonne i chcące męczącego szatkowania ręcznego kapusty. Z pewnością taka szatkownica będzie prawidłową inwestycją, którą docenią domownicy.