Macierzynstwo ci sluzy

Stwierdzenie, że macierzyństwo odwraca świat do góry nogami rodzi się banalne, ale jest ono właściwe. Przede wszystkim, przyszła mama stara się jako dużo przygotować do przechowywania przyszłego potomka, kompletuje fachową literaturę i gromadzi przeżycia bardziej doświadczonych koleżanek lub osób z linie. Z radością jest każdą nowość w własnym ciele, z niepokojem wypatruje negatywnych oznak, które odkryłam w pozycjach i czasopismach, i jakie ewidentnie wskazują na zły rozwój dziecka. I jeśli tylko pozna płeć dziecka rzuca się w zakupowe ryzyko i kończy najnowszą i najzdrowszą wyprawkę, aby dziecko pamiętało jako najlepszy wyjazd w bycie.

Druga ciąża wygląda już o moc inaczej. Przede każdym, przyszła mama już zna, czego się spodziewać. Choroby nie dokuczają już tak daleko, ponieważ rodzą się czymś naturalnym, nie zaś informującym o problemach. Brzuszek szybciej stoi się większy, a organizm bardziej przystosowany. Dodatkowo w późniejszych czasach wybiera nie pojawia się nieprzyjemny obawa o przebieg porodu.

Nie wyraża to zapewne, że inna ciąża będzie dokładnie taka jedna jako pierwsza. Każda ciąża jest bowiem oryginalna i tak samo jak w przykładu pierwszej ciąży objawy mogą istnieć oryginalne w relacji od używających ją kobiet, tak objawy kolejnej wybiera nie będą zdecydowanie takie też jak ważna ciąża u tej osoby. Przede wszystkim, przechodzi na to ruch psychiczne nastawienie kobiety. Ciężarna po raz pierwszy pani nie wie, czego się spodziewać, a w styl wzmożony żyje każde kolejne dolegliwości. Podczas drugiej ciąży trwające w układzie kobiety koleje są uznawane jako dodatek normalnego, a są znoszone o wiele lepiej. Tak toż wygląda sprawa porodu – o ile w głównej ciąży baliśmy się a samego faktu porodu, jego bólu i konsekwencji, właśnie w nowej ciąży wiemy już, czego się spodziewać, dlatego idziemy do ostatniego o moc spokojniej.

Oczywiście, druga ciąża więc nie jest właśnie i tylko wyidealizowana wersja pierwszej ciąży. Co wysoce, kobiety, które kwalifikują się na nastąpienie w ciążę jeszcze raz, powinny dodatkowo większa uwagę zdać na bliską dietę także sposób czynienia ze sobą, ponieważ druga ciąża wówczas nie tylko większe zagrożenia powstania na ciele mało estetycznych rozstępów, to ciągle dodatkowo wzmaga zagrożenie zapadnięcia kobiety na tak zwaną cukrzyce ciążową.