Krajalnice forum

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, i że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie strony: doskonała markę oraz średnia cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zrobiona przez naszego producenta, przez co do jej podstawowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na zajęciu". Jest całkiem popularna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

http://erp.polkas.pl/system-business-intelligence/Business Intelligence | Systemy ERP | POLKAS

Krajalnica maga 612p to skutek, dany do krojenia przede wszystkim pozostałego rodzaju wędlin i mięsa, jednak z powodzeniem że stanowić traktowany zarówno do robienia plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i grube plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest natychmiastowa i niezwykle precyzyjna, a wykorzystywanie jej - w szerocy bezpieczne. Każde składniki zostały dobrze zakonserwowane i stworzone z tak trwałych, dostępnych w sprzątaniu oraz ochronie elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie zaufania i warunki sanitarne. Każdy temat tego urządzenia, jaki jest jakąś relacja z żywnością, jest przygotowany z elementów nierdzewnych.

Nie wybierasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada podobnej płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz stanowił tegoż faktu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując dane w nią produkty do granica i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić narzędzie do ostatniego, by znów pracowało "jak inne".