Krajalnica w sklepie

Firma Ma-Ga jest profesjonalną krajalnicę żywności o oznaczeniu 612p. Krajalnica ta określona jest do krojenia zarówno miękkich jak i ciężkich produktów. Plastry żywności będące skutkiem krojenia mogą mieć ogromną grubość do 28 milimetrów. Urządzenie wykonane jest z artykułów zapewniających utrzymanie najwyższych standardów czystości. Związek z żywnością mają kolejne części: stół podawczy, pokrywa noża, nóż krojący i prowadnica plastra.

Wszystkie powyższe podzespoły wykonane stały ze stali nierdzewnej. Pozostałe elementy umeblowania są zrobione z anodowanego aluminium. Urządzenie zasilane jest zwykłym napięciem sieciowym 230V prądu przemiennego i wykorzystuje 0,25 kW mocy. Waga krajalnicy wynosi 39 kilogramów, a jej wymiary wszystkie to 63,5 na 50 na 49,9 centymetra.

Krajalnica maga 612p wykorzystuje system krojenia grawitacyjnego, co wybiera potrzebę dociskania żywności podczas procesu krojenia. Możliwość krojenia żywności do jednego końca bez pozostawiania resztek jest wręczony dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej. Krajalnica wyposażona jest w porządek zabezpieczeń. Napęd silnika przeprowadzany jest przez organizm styczników i przekaźników sterowanych przyciskami START/STOP, dzięki czemu wyeliminowana została możliwość samoczynnego przyłączenia się urządzenia po chwilowym zaniku napięcia. Zastosowano też blokadę, która gwarantuje zdjęcie stołu podawczego tylko wtedy, gdy pokrętło regulacji grubości plastra wydobywa się w perspektywie zerowej.

Krajalnicę Ma-Ga 612p należy po każdym użyciu dokładnie wyczyścić z innych resztek żywności. Umożliwia to zwykły system demontażu poszczególnych części, który nie wymaga stosowania żadnych narzędzi. By zapobiec przypadkowych skaleczeń podczas procesu czyszczenia, ostrze noża tnącego zostało również zabezpieczone specjalną osłoną.