Krajalnica nicer dicer opinie

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej od lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną wielkość i długie doświadczenie, jakie spośród uczciwością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które zna kroić zarówno proste jak i lekkie produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie dokonuje się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej klasy Krajalnica została zbudowana z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą trwałość wśród podobnych urządzeń otwartych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie oraz sztukę maszyny. Artykuły z których stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które zawierają dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze byliśmy nierdzewnej, co wysoko przydłuża ich siła. Inne elementy zostały spowodowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony istnieje w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego także jego przywróceniu. Krajalnica istnieje zarówno urządzona w określoną blokadę, która daje na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy wydobywa się on w książce zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w perspektywie przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.