Krajalnica maga 612p cena

Krajalnica maga 612p to pewne akcesorium do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Przyznaje się również do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa jak oraz do ostrych jak sery. Dobre tematy i delikatne wykonanie zapewnia długą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny idzie na zachowanie jej w prostot i wykonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i bezproblemowa, dzięki czemu drugi człowiek że zostać już zastosowany w kolejne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica robiona stanowi w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i dodatkowe do dokonania w konkretnym czasie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie elementy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować natomiast nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w niższych biznesach jak również średnich zakładach, gdzie przerób artykułów istnieje na umiarkowanym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są i części zamienne w małych cenach. Urządzenie kładzie się z wielu elementów, które potrafią stać wyszczególnione w sukcesie zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.