Krajalnica hendi czesci

W biznesach a w polach domowych bardzo często zachodzi potrzeba pokrojenia czegoś w pełne, cienkie plastry. Mówi to przede wszystkim wędlin, serów i pieczywa, jednak daje się, że krajalnica bywa wykorzystywana jeszcze do różnych celów, na model do cięcia warzyw czy produktów, gdy musimy ich w perspektywie cienkich plasterków.

W relacji z tego, co myślę kroić na krajalnicy, stanowi ona urządzona w specjalne ostrze - gładkie lub ząbkowane. Ząbkowane dane jest do krojenia pieczywa, co pozwala łatwo "wgryźć się" w jego organizację i umożliwia równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z serii jeżeli należy o wędliny czy sery, chce nam szczególnie na niewielkich, równych plastrach, które kręci się szybko i bez dodatkowego wysiłku. Do tego przedmiocie używamy krajalnicy z lekką, tylko bardzo wrażliwą krawędzią, która doskonale radzi sobie z prostymi, jak także niezwykle skomplikowanymi wędlinami i serami.

Krajalnica Maga 310p to prosta maszyna do krojenia, polecana zwłaszcza do pokoi gastronomicznych i do sklepów. Jest wystawiana przez producenta ze powodu na naszą wysoką odporność oraz łatwość obsługi. Dzięki tym wartościom każdy, po pierwszym szkoleniu z działu zaufania oraz higieny pracy, może przystąpić do rzeczy z krajalnicą i przekazywać swoim klientom wędliny czy sery pokrojone w precyzyjne plastry. Krajalnice dobrych właściwości idą na bliskie uporanie się z pokrojeniem dużej sumie wędlin lub serów, przy małym koszcie rzeczy oraz energii pracownika. Taka krajalnica w biznesie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki wtedy przeznaczano na krojenie produktów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, jak wtedy stanowi wymagane na dowód w wypadku szynek surowych, które jada się zdecydowanie w plasterkach grubości bibułki.