Ekran dotykowy overmax

GASTRO POS jest programem, który zezwala na bliską i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako bardzo rozpowszechniony system na rynku gastronomicznym zajmuje się dużym znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa działa w pracy kelnerom oraz tym tymże ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo prostej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje eleganckich oraz długich szkoleń, a niezwykle przystępna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, wymieszana z wielką ofertą funkcji, bardzo dobra sprawdzi się w nie wyłącznie w niewielkim, pojedynczym lokalu, lecz oraz w budów gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom i modułom GASTRO POS jest wysoce elastycznym systemem, jaki przyjmiemy na targu. W zależności od profilu lokalu, lub stanowi obecne bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najwłaściwsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich ludzi do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu pracy jak i efekcie jaki generuje. W zależności od miejsca, można i ustalić widok opcji tak, żeby był on dobrany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, pracodawca jest wstęp do wszelkich opcji. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do innych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszelkim etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z systemami hotelowymi i akcesoriami do ćwiczeń specjalnych.