Czy warto zakupic krajalnice do domu

ceag ex

Częstym narzędziem jakie zauważamy podczas oczekiwania w kolejce przy stanowisku mięsnym z pewnością jest krajalnica. Kojarzymy ją głównie ze sklepem, jednak tak naprawdę każdy z nas może ją zakupić, i używać jej we własnych celach z powodzeniem.
Średnia cena krajalnic w sklepach internetowych jest ciężka do określenia. Wynika to z faktu, że istnieje wiele rodzajów krajalnic i każda może mieć odmienne zastosowanie. Jednak porządną krajalnicę ze znanej marki możemy spokojnie nabyć w okolicach 200-300 złotych.

Oczywiście na rynku znajdziemy krajalnice w pełni zautomatyzowane jednak ich koszt jest niebagatelny. Za dobrej klasy automatyczne urządzenie musimy zapłacić w granicach 20 lub nawet 40 tysięcy złotych! Jeżeli stać nas na luksus i taka kwota nie jest problemem, jednak krajalnice manualne są gorsze jedynie pod tym względem, że są obsługiwane ręcznie. Trochę jak z automatyczną i manualną skrzynią biegów w samochodzie. Przed ewentualnym zakupem warto się zastanowić, na czym zależy nam najbardziej. Warto rozważyć gabaryty urządzenia, jego wykonanie, a także zastanowić się, czy będziemy chcieli taką krajalnicę zabierać w podróż, czy też będzie ona używana jedynie w miejscu zamieszkania. Ważne jest aby krajalnica była ostra, łatwa w obsłudze i co najważniejsze bezpieczna dla palców. Krajalnica wolnostojąca to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce, aby posiłek w jego domu był wyjątkowy. Wiele trybów krojenia (w zależności od żywności), służą do krojenia wielu produktów spożywanych codziennie takich jak mięso, chleb czy ser żółty. Jest to urządzenie przenośne wobec czego idealnie nadaje się na jakąkolwiek podróż. Wiele osób twierdzi, że nie ma nic lepszego niż cieniutko pokrojone plasterki szynki. Tylko tak można poczuć jej prawdziwy smak i głębię. Z kolei cieńsze kromki chleba dają możliwość delektowania się tym, co na nie kładziemy.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl