Comarch optima 2013

Firma Comarch występuje na rodzimym rynku z ponad 20 lat. To dużo wyspecjalizowany dostawca oprogramowania oraz zarazem jedna z największych firm informatycznych w Polsce. Firma ma oddziały zagraniczne – kiedy na dowód Comarch Software Ag z siedzibą w Dreźnie. W 1999 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Comarch rozwija oprogramowanie w sześciu sektorach: oprogramowania dla administracji publicznej, dla sektora służby zdrowia, dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego ( między innymi programy wsparcia CRM) , wsparcia obsługi klientów, oprogramowania ERP, obsługi sieci telekomunikacyjnych i układów bilingowych oraz programów lojalnościowych oraz sposobów EDI.

Marka Comarch ERP została sporządzona dla produkcji, wdrożenia i sprzedaży unikalnego oprogramowania dla słabych i małych przedsiębiorstw.

Dla dystrybucji swoich produktów marka stworzyła nowy Program Partnerski w Polsce. Umożliwia on pomożenie działań marketingowych i partnerstwo i pielęgnację regionalnego opiekuna. Partnerzy należą w profesjonalnych szkoleniach biznesowych i wyjątkowych, dla ich pracowników przygotowano specjalne ścieżki kompetencyjne. Stanowią obecne plany budujące społeczność profesjonalistów. A o sile Programu Partnerskiego świadczy uwaga w dotarciu do potencjalnych nabywców oraz promocja na kartkach www. Staranna selekcja sprawia, że Comarch Partnerzy oferują usługi na najwyższym poziomie tak dla tych, kiedy również dla innych klientów. Aktualnie Comarch Ślubni to przynajmniej 900 firm, budzących się sprzedażą oprogramowania.

Aby zostać partnerem firmy należy wykonać formularz widoczny na kartce www. Pierwszy etap weryfikacji to spotkanie z Przedstawicielem Comarch. Po ostatnim spotkaniu należy odbyć cykl szkoleń autoryzacyjnych, które mówią nie tylko jednych towarów dodatkowo ich elementów, ale też zachowań biznesowych. Po pozytywnej certyfikacji następuje podpisanie umowy o pomocy.