Ciaza mity i fakty

Większość kobiet z niecierpliwością wyczekuje momentu, jak będą mogły wraz ze prostym partnerem powiększyć rodzinę o niskiego obywatela. Część kobiet spogląda ale z niepokojem na ostatni konieczny czas ich zarabiania, pamiętając fakty i mity o ciąży, które słyszały przez wszystkie swoje istnienie. W obecnym artykule postaramy się przedstawić fakty i mity o ciąży, aby raz na zawsze rozwiać wszystkie wątpliwości i obawy przyszłych mam.

Nie wieszaj firanek ani zasłon – PRAWDA. Chociaż brzmi to całkowicie irracjonalnie, stanowi wtedy prawo. Lekarze przyznają, że duże trzymanie rąk w głowie może spowodować nie właśnie do powstania zaburzeń cisze i złych upadków oraz omdleń, lecz zarówno do naciągnięcia więzadeł, na których rozwiązana jest macica, co prowadzić że do wielkich zagrożeń ciąży.
Nie irytuj się, bo dziecko będzie żałosne i marudne – PRAWDA. Hormony stresu, które w przebiegu wybiera są wydzielane przez organizm kobiety, przenikają także do ciałka dziecka. Więc w terminie ciąży trzeba starać się tymże wyjątkowo myśleć o swój nastrój, starać się nie denerwować a w moc możliwości oddawać się domowym, relaksacyjnym zabiegom, takim gdy na przykład czytanie ulubionej książki. Wtedy hormony szczęścia dadzą się i dziecku również w karze będzie ono spokojniejsze.
Nie miej łańcuszka, aby dziecko nie owinęło się pępowiną – FAŁSZ. Zjawisko okręcenia się dziecka w pępowinę jest dostarczone wieloma czynnikami, między innymi dużą aktywnością nienarodzonego dziecka w łonie matki. Jednak noszenie biżuterii nie jest na obecne żadnego wpływu.
Nie kupuj wyprawki przed urodzeniem – FAŁSZ. To tylko i wyłącznie zabobon, w smaku bardzo niebezpieczny, ponieważ zakupienie wszelkich niezbędnych artykułów dla nowego domownika będzie oryginalnym odciążeniem dla przyszłych rodziców, którzy zmęczeni porodem i ciekawostkami połączonymi z przyjęciem nowego członka rodziny mogą zawsze w świecie nie uważać na to sezonu. Co więcej, niezmiernie istotne jest wypranie ubranek dziecka przed prawem ich po raz pierwszy, aby substancje, którymi ciuszki są nasączone, nie spowodowały uczulenia wrażliwej skóry noworodka. Dlatego zakupienie wyprawki przed narodzinami potomka może istnieć bezpośrednio postrzegane jako element niezbędny. Jedynym ograniczeniem potrafi stanowić wyłącznie nieznajomość płci dziecka.
Nie siadaj tyłem do obrotu jazdy, bo dziecko poprawi się pośladkowo – FAŁSZ. To przesąd taki tenże, jak w wypadku łańcuszka na szyi w czasie ciąży. Dziecko może złożyć się pośladkowo w każdej chwili, bawet teraz w sezonie porodu plus to bez wyraźnej przyczyny. A na pewno podstawą nie będzie siadanie w samochodzie czy tramwaju tyłem do obrocie jazdy.